جزئیات خبر


2000 هکتار اراضی کشاورزی توسط شرکت«آب و خاک رضوی» یکپارچه‌سازی شد

2000 هکتار اراضی کشاورزی توسط شرکت«آب و خاک رضوی» یکپارچه‌سازی شد
1394/5/28

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی گفت: تاکنون بیش از 2 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در سطح کشور توسط این شرکت تسطیح و یکپارچه سازی شده است.

مهندس «سید ابراهیم وزیری» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: احیاء و یکپارچه سازی اراضی از جمله روش های مؤثر در مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی است.

وی ادامه داد: بر این اساس، شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی با به کار گیری ماشین آلات مخصوص، کار تسطیح و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی را در استان هایی همچون خوزستان، خراسان، سمنان و .... انجام داده است.

وزیری درباره مهم ترین اهدافی که شرکت در سال جاری در دستور کار قرار داده است، خاطرنشان کرد: تقویت توان رقابت پذیری شرکت و کاهش ریسک از طریق افزایش جبهه های کاری فعال، تحقق سود سهامداران مشخص شده در بودجه شرکت و بهبود مستمر سازمان و ارتقاء بهره وری به منظور کاهش هزینه ها؛ از مهم ترین اهداف در دستور کار شرکت در سال جاری است.

مدیر عامل شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی اضافه کرد: ایجاد طرح های رفاهی انگیزشی با هدف بهبود سازمانی و ارتقاء بهره وری در عملکرد نیروی انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه شرکت نیز یکی دیگر از این اهداف به شمار می رود.

184-94

نظر شما